Zagrywki, czyli bar dla aktywnych. To pierwsze takie miejsce we Wrocławiu

0
319
Bar Zagrywki we Wrocławiu (wroclife.pl)

Lubisz aktywnie spędzać czas ze znajomymi? Spotkaj się z nimi przy dobrym drinku w Zagrywkach. To pierwsze takie miejsce we Wrocławiu. Jest jak plac zabaw dla dorosłych. Zagrasz tu m.in. w shuffleboard, beer ponga czy crazy mini golfa. Podpowiadamy, co możesz porobić w Zagrywkach i gdzie mieści się ten zwariowany bar.

Zagrywki to pierwszy we Wrocławiu bar z aktywnościami. Oznacza to, że oprócz dobrego piwa, drinków, czy zakąsek, możesz pograć tu w różne gry, a nawet spróbować karaoke w oddzielnym, wygospodarowanym do tego pokoju. To miejsce jest jak te kolorowe lokale z grami dla nastolatków, które tak często widzimy w amerykańskich produkcjach, chociażby w „Stranger Things” czy „Tego lata stałam się piękna”.

W Zagrywkach czeka cię osiem różnych gier i dwa bary. Znajdziesz tu takie rozrywki jak: szalony mini-golf, flipery, beer pong, shuffleboard, piłkarzyki i skeeballe. Możesz też tu pośpiewać karaoke w pierwszych pokojach karaoke w Polsce, czyli oddzielnych przestrzeniach, do których wchodzisz tylko ze swoimi znajomymi i nie musisz martwić się o to, że będzie cię słyszeć cały klub.

Zagrywki Wrocław mieści się przy ul. Piłsudskiego 69, wejście od ul. Bogusławskiego. Jest przeznaczony dla osób dorosłych, jednak do godziny 18:00 mogą w nim przebywać niepełnoletni. Po godzinie 18:00 do lokalu mają wstęp wyłącznie dorośli. Lokal otwarty jest w następujących godzinach:

Poniedziałek-Czwartek
16:00-01:00

Piątek
16:00-03:00

Sobota
12:00-03:00

Niedziela
12:00-01:00

Więcej szczegółów i pełny cennik na stronie baru TUTAJ.

CZYTAJ: Iga Świątek i Hubert Hurkacz potwierdzili doniesienia!

CZYTAJ: Sierpniowe nowości Netflixa

Brak postów do wyświetlenia